Przedwiosenne nieporządki

IMG_3839

Witajcie!

Sezon trampkowy rozpoczęty, cudownie!!

Ostanie tygodnie zimy były niezwykle intensywne… I mimo, że uwielbiam, jak coś się dzieje, to przydałby się przystanek. Taki tylko mój, na chwilę. Na razie szukam przystanków w medytacji, śnie i na hulajnodze.

P1200249

W połowie lutego zagraliśmy z Łukaszem koncert z okazji Święta Miłości na Stacji Wolimierz. Grałam tam zaledwie dwa lata temu… jakże było wtedy inaczej, jakie zmiany nastąpiły od tego czasu. Tym razem wśród naszej publiczności, na kolanach cioci Dredki, siedziała nasza córa :). Stacja Wolimierz to jedno z moich najmagiczniejszych miejsc…

12705740_1111018102262884_8682191562824732390_n

P1190947

I były po drodze jeszcze urodziny mojej Magdy, które spędziłyśmy głownie w pociągu do Opola, a potem w okolicznych parku wspominając wspólne wyprawy na podyplomówkę :) Dobrze było!

P1190692

P1190761

Ruszyłam też znowu ze sprzedażą chlebów na zakwasie, a więc w naszej kuchni ostatnio częściej pachnie pieczywem niż ciastem. Na życzenie znajomej wyhodowałam bezglutenowy zakwas gryczany. Ku memu zdziwieniu, chleb bezglutkowy wyszedł super pyszny :)

h2

W marcu kolejny raz pojechaliśmy na wykłady naszego Lamy Ole do Wawy, co pozostawiło jak zwykle miłosną bombę energetyczną w moim sercu. A wczoraj miałam okazję spotkać się z nim ponownie, w naszym wrocławskim ośrodku. Helcia dostała blesa i cały wieczór fikała pełna energii i radości.

gfhxdfhfhh

IMG_4676

yjjyjjf

No i jeszcze moje urodziny… Piękny był to dzień!

bbgirlkl

Koncert Glena Hansarda (!!! <3) w Starym Klasztorze, warsztaty fotografii analogowej w Tworzycielach, warsztaty bezglutenowe wegańskie w Botanice Duszy, świętowanie zielonego Dnia Świętego Patryka… uff, dużo dobrego!

 

Aaa i „Misia” oglądaliśmy ostatnio – niezła dawka absurdu, uwielbiam ten film.

P&L

 

Oto Glen (z nowej płyty):

 

4 comments

  1. pocztucha makarska;P says:

    taki wpis trzeba pokazać wszystkim mamą, które twierdzą, że z dzieckiem to już nic nie mozna :D pozdrawiam :)aktualnie z JG

Comments are closed.